Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Уявіть, що забули телефон вдома та приймайте участь у міському конкурсі «ШАГ в IT-2020»

Погодьтеся, що в наш час ми не уявляємо свій день без мобільного телефону.

 

За його допомогою ми не тільки можемо у будь-яку хвилину зателефонувати чи написати нашим рідним та друзям, а також знайти потрібну нам інформацію в інтернеті, занотувати щось важливе або зробити відео чи фото. І це не повний перелік сучасного гаджету.

 

Чи варто казати скільки зараз є програм для того, щоб наше фото або відео було і найкрутішим, і незвичайним? Сьогодні телефон вже не рідкість чи розкіш. Та і своє майбутнє ми не уявляємо вже без нього. Так?

 

Цього року Комп’ютерна Академія ШАГ у Кривому Розі, спільно з управлінням науки та освіти виконкому міської ради, вже втретє проводить міський конкурс для учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів.

 

Даний конкурс завжди був для тих, хто хоче проявити себе, поділитися своїми ідеями та внести свій вклад у розвиток сучасних технологій і суспільства, але…. цієї весни ми хочемо підняти і соціально важливу тему.

 

Якщо вам від 12 до 16 років, то давайте разом уявимо, що забули телефон вдома… Наскільки ми залежні від нього? Що будемо робити? Як пройде наш день? Цікаво чи нудно? Гірше чи краще? І найголовніше питання: телефон – покращує чи погіршує наше життя, і чому ви саме так вважаєте?

 

Для участі у конкурсі вам необхідно пройти реєстрацію до 3 квітня.

 

А тепер докладніше про етапи:

✔ 1 етап, реєстрація на конкурс.

Реєстрація на конкурс відкрита з 10 березня по 3 квітня.

Переходьте за посиланням http://bit.ly/2VFjw9A та заповнюйте уважно форму.

 

✔ 2 етап, відбірковий - з 6 квітня по 19 квітня.

Після успішної реєстрації кожен її учасник отримає інструкцію із завданням.

Вам необхідно виконати роботу, у якій повинні будете уявити, що забули телефон вдома.

УВАГА! Детальна інструкція із завданням буде відправлена ​​на пошту, яку ви вказали при реєстрації – перевірте, щоб все було введено вірно.

Кращі роботи будуть відібрані з 20 по 22 квітня для подальшої участі у конкурсі.

Усі, хто пройдуть у фінал отримають від нас повідомлення.

 

✔ 3 етап, фінал (захист робіт) - 28 квітня.

Фінал буде проходити в Академії ШАГ і наші фіналісти повинні будуть круто захистити не просто свої проекти, а своє бачення і свої думки з приводу важливості телефону у нашому житті.

 

І про приємне!

Переможці конкурсу отримують від нас цінні і круті подарунки та грамоти!

І, навіть, кожен, хто зареєструється на участь у конкурсі, обов’язково отримає безкоштовний майстер-клас.

 

Чекаємо на ваші реєстрації та бажаємо успіху і креативності!

Замовити зворотній дзвінок
Увага!
На прохання батьків, IT STEP SCHOOL відкриває додатково ще один 6 клас! Тисніть, щоб залишити заявку та дізнатися подробиці.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація