Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

IT’S School

Загальноосвiтня школа з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов

готуємо до майбутнього!

01

Про нас

Комп'ютерна Академія ШАГ - це 20 років досвіду у сфері освіти. Це 125 000 випускників, 57 000 студентів віком від 7 до 60 років. ШАГ - це 20 країн світу та 83 філії. Батьки довіряють нам своїх дітей, а дорослі - своє майбутнє.

IT’S School - це перш за все сучасні підходи та методи. ІТ - не лише у навчальній програмі, ІТ використовуємо як інструмент у вивченні різних дисциплін.

Наші цінності

02

Взаємоповага:

ми будуємо стосунки, спираючись на повагу та толерантність одне до одного

Взаєморозуміння:

ми слухаємо і чуємо одне одного.

Співпереживання та взаємодопомога:

ми одна єдина команда.

Відповідальність:

ми свідомі того, що робимо та кажемо.

Свобода самовираження:

ми цінуємо нові думки, судження та теорії.

Розвиток:

ми постійно вчимось, експериментуємо та аналізуємо.

Патріотизм:

ми формуємо успішне майбутнє нашої держави.

Чому саме середня школа?

Сьогодні приватна освіта стрімко розвивається. Люди зрозуміли, що світ змінився і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча і там намагаються провести реформи. Незважаючи на те, що зараз вже є приватні дитячі садки, початкові школи, позашкільне навчання, потенціал і потреба ринку набагато більші. Натомість, якщо початкові школи все частіше відкриваються і практикують сучасні підходи, то середня освіта чи не найбільше потребує реформ та змін.

Задорожній Віталій Володимирович

Директор Комп'ютерної Академії ШАГ

«Коли наші діти ще малі, відвідують садочок чи початкову школу, ми готові платити будь-які гроші, в межах наших можливостей, аби створити для них комфортні умови. Для нас важливі безпека, харчування, тощо. Потім дитина переходить до середньої школи, стає більш самостійною. Водночас і домашні завдання стають більш складними, їх стає все більше. Ми як батьки не завжди можемо допомогти з їхнім виконанням за браком часу або ж знань, продовжуючи інвестувати в дітей і в їхній позашкільний розвиток – спорт, гуртки, додаткові курси. Але шкільне навчання «пливе за течією», – говорить директор Комп'ютерної Академії ШАГ. – Потім настає час готуватися до ЗНО, ми шукаємо репетиторів, якщо є плани на вступ до університету. І от діти склали ЗНО, прийшли до університету, наприклад до Університету IT Step. В університеті ми розуміємо, що хотіли б зустріти набагато більш підготовленого абітурієнта. І тут йдеться не тільки про знання, а про цілеспрямованість, розуміння своєї мети, профорієнтацію, хороші «м’які навички», такі як вміння робити презентації, риторика, комунікабельність, креативність, вміння ставити цілі та досягати їх, дотримуватися дедлайнів, тайм-менеджмент, хороший розмовний рівень англійської».

«Створивши Університет IT Step, ми зрозуміли, що хотіли б змінити і середню освіту, яка, між іншим, займає найбільший проміжок часу від початкової школи до вишу. Хотілося б, щоб дитина на порозі свого повноліття почувала себе впевненою та конкурентною, незалежно від того, яку професію обере. Відтак, з’явилася ідея створити загальноосвітню середню школу. Я теж є майбутнім клієнтом цієї школи. Адже обираючи місце, де могла б навчатися моя дитина, я не знайшов для нас ідеальної школи. Окрім самого процесу навчання і знань, також важливою – а, може, і найголовнішою – є система цінностей, в якій перебуває дитина».

Що нас відрізняє

01

Вивчення двох іноземних мов: англійська обов'язкова та одна з мов як додаткова - іспанська, німецька, китайська. Ми обєднуємо учнів в групи відповідно до їх рівня знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим.

02

Вивчення ІТ в рамках навчальної програми: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків - усе те, що лиш набуває актуальності та буде корисним незалежно від вибору професії. Підтвердження знань міжнародними сертифікаціями від компаній Google, Microsoft.

Особистісний розвиток. Діти дізнаються, що таке soft skills та чому вони важливі не з інтернету чи соціальних мереж, а в рамках вивчення обов’язкових предметів та роботи над проектами. Психологія комунікації, ораторські навички, впевненість, емоційний інтелект, критичне мислення - це ті навички, які крім інтелекту формують сильний внутрішній стержень дитини.

Переваги навчального процесу

Замість підручників — планшет.

Кожна дитина отримає власний планшет, в якому будуть зібрані всі необхідні підручники та програмне забезпечення для ефективного та цікавого навчання.

Гейміфікація та система мотивації школярів.

Ми залучаємо дітей в навчальний процес шляхом гри. Замість нудних завдань - цікаві квести. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, які дозволяють купувати потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.

Електронний щоденник   —

це платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи. Усі розклади проставлені наперед програмою. Замість того аби заповнювати щоденник - дитина зможе зробити щось більш корисне: почитати книжку або подивитись мультик англійською мовою.

Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі.

Ми розуміємо, що вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

Підготовка до ЗНО без репетиторів в межах навчального процесу.

Ми вважаємо, що шкільна програма має давати дітям знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей.

Індивідуальний підхід:

до ведення уроків ми залучаємо вчителів та тьюторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та, найголовніше, ефективно засвоїти матеріал заняття.

Малокомплектні класи до 16 дітей:

ми розуміємо наскільки важлива якісна комунікація з кожним учнем, аби досягнути наших цілей, тому формуємо невеликі класи.

Секції, клуби та спільноти для розвитку.

Ми даємо можливість розвиватися дітям поза основним навчальним процесом. Кожна дитина зможе обрати для себе клуб чи секцію за власними уподобаннями.

Як проходить навчання

Один день з життя IT`S школяра

Зустріч учнів
Інтерактивна історія
Природничі науки у віртуальній лабораторії
Українська мова і блогінг
Уроки у VR-окулярах
Обід
Immersion in English
Проектна діяльність
Step to success in IT
Фітнес

Бажаєте зареєструватись на екскурсію до школи?

Оплата за навчання

IT STEP SCHOOL
від 9 000 грн/міс.
  • IT'S SCHOOL – це загальноосвітня школа для учнів 5-11 класів. Цьогоріч набираємо учнів у 5-10 класи.
  • Школа повного дня, уроки стартуватимуть о 09:00 та триватимуть до 17:50. Заняття проходять в інтерактивній формі, поєднуючи звичайні предмети з навчальними розробками Комп'ютерної Академії ШАГ.
  • Для того щоб вступити у школу батькам та учням потрібно записатись на співбесіду.
Мала Комп'ютерна Академія
7 - 14 років

Бажаєте дізнатись більше?

Замовити зворотній дзвінок
Онлайн заняття!
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ IT - МАРАФОН для дітей 10 - 14 років

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація