Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання

Індивідуальні курси

від 320 грн

У Комп'ютерної Академії ШАГ діють індивідуальні комп'ютерні курси, на яких Ви можете вивчити з нуля або підвищити / підтвердити кваліфікацію по тій чи іншій комп'ютерній спеціальності. Комп'ютерні курси проводяться в індивідуальній формі тобто 1 на 1 з викладачем. 

Перше заняття пробне, Ви можете познайомитися з викладачем, задати питання і обговорити Ваші побажання щодо навчання. Заняття проводяться у зручний для Вас час.

 

Тривалість курсів в середньому 2-3 місяці. Після закінчення курсу слухачі отримують сертифікат Комп'ютерної Академії ШАГ, якщо Ви проходите авторизований курс, то Ви також отримуєте відповідний міжнародний професійний сертифікат.

російська

Індивідуально

15-55 років

Індивідуально

Чому нас вважають лідером в сфері навчальних курсів?

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Історії успіху

Історії успіху наших випускників

Костянтин Згіровський

Software Engineer в Snap Inc.

Випускник 2012

Все почалося з того, що я грав у браузерну онлайн гру, яка набридла досить швидко. У ній я познайомився з товаришем, з яким вирішили робити різного роду сервіси для цієї гри і в підсумку, все це переросло у хобі - почав займатися веб-розробкою.
Показати ще

Безверхній Роман

Full Stack Developer в Ciklum

Випускник 2012

Навчання в Академії відрізняється від навчання в інших навчальних закладах поєднанням теоретичних і практичних занять.
Показати ще

Олександр Лошкарьов

Senior Software Developer в Intact Software

Випускник 2002

Мені освіта в Академії дозволила придбати конкурентоспроможну професію, яка високо цінується на світовому ринку.
Показати ще

Данило Борщанський

Lead Automation Engineer в Intellias

Випускник 2007

Навчання в Академії перевершило всі мої очікування у подачі матеріалів та підході до навчання, постановці завдань.
Показати ще

Андрій Лещінін

.NET Developer в Intersog Ukraine

Випускник 2015

Комп'ютерна Академія ШАГ Вам допоможе в IT-сфері.
Показати ще

Тимофій Лавренюк

R&D Engineer в KeepSolid

Випускник 2013

У порівнянні з іншими ВНЗ, в Комп'ютерній Академії ШАГ програма навчання найбільш актуальна. Викладачі - практики, у яких багатий досвід.
Показати ще

Iana Kushchenko

Cartoon Network

Випускник 2010

З усіх університетів, я вважаю, що Комп'ютерна Академія ШАГ - це єдиний навчальний заклад в Україні, який дає повне уявлення про те, що затребуване на ринку і дає не тільки теоретичні знання, а й навчає практичному застосуванню цих знань.
Показати ще

Галина Люшенко

Ravex Group

Випускник 2015

В Академію я пішла вчитися абсолютно свідомо. Знала, що хочу отримати академічні знання, тому що, напевне, для себе вирішила стати дизайнером.
Показати ще
Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

АНАТОЛІЙ МАРЧЕНКО

Викладач кафедри "Розробка програмного забезпечення".

Full Stack Developer.  

Має знання і досвід у розробці як frontend так і backend. 

Стек технологій: html, Css, javascript, jQuery, фреймворк bootstrap3, PHP, фреймворк Yii2 Автор сайту "StudentWay.in.ua", SkyPro.com.ua.

ІЛЛЯ ЛУК'ЯНОВ

Викладач кафедри «Комп'ютерної графіки та дизайну.  

Займаєтьcя web-дизайном, має досвід роботи в рекламній галузі більше 3 років.  Допомагав реалізовувати різної складності web-проекти.  Був керуючим дизайнером з розробки графічних продуктів для приватних підприємств.  Паралельно працює на аутсорсинговий ринок.  Сhief-designer з розробки графічних продуктів для приватних підприємств.

Викладає в Академії 4 роки. Його студенти продовжують успішно працювати в галузі дизайну. Основний напрямок 3D MAX, AutoCAD, Photoshop, Illustrator.  У процесі навчання приділяє особливу увагу розумінню предмета студентами, особливостей і нюансів програм для їх ефективної роботи і якісних результатів.  Уважний до студентів та їх цілей.

ОЛЕКСАНДР ПЕРЕВЕРЗЄВ

Викладач кафедри «Комп'ютерної графіки та дизайну».

Закінчив художньо-графічний факультет КДПУ.  Більше 15 років займається створенням графіки для комп'ютерних ігор.  Брав участь в якості моделлера та текстуровщика в розробці серії ігор "ІЛ-2: Штурмовик" компанії 1C: Maddox Games, ігор для соціальних мереж компанії Qublix (Торонто) на посаді головного дизайнера.

Багато років був позаштатним оглядачем і рецензентом журналу Gameplay (Київ).  Працював дизайнером і ретушером у цифровій фотостудії ProCentr (Кривий Ріг) на початку її становлення і розвитку.  Співпрацює на віддаленій основі з незалежними розробниками з Європи, Америки та Канади. Вільно володіє інструментами Lightroom, Photoshop, Illustrator, 3ds MAX.

У роботі зі студентами вчить їх творчому та критичному ставленню до поставлених завдань, пошуку оригінальних рішень у сукупності із технічною досконалістю і увагою до деталей.

ЮРІЙ САМОХВАЛОВ

Викладач кафедри «Мережі та Кібербезпека».

Більше 15 років роботи в IT-сфері.  Учасник державних проектів по створенню захищених комп'ютерних систем, забезпечення інформаційної безпеки, проектування комп'ютерних мереж. Учасник проекту «Розумний будинок» з питань створення універсальних автономних систем, як для побутового, так і для громадського застосування.

При роботі зі студентами робить акцент на практичному застосуванні отриманих знань, а також моделюванні ситуацій у реальному житті.  Є сертифікованим інструктором Cisco та Microsoft. Брав участь у розробці проектів для Національного Університету імені Тараса Шевченка (м.Київ), Національного Університету радіоелектроніки (м.Харків), Національного Авіаційного Університету (м.Київ), Криворізького Національного Університету, а також Міністерства Освіти України, Державної Фіскальної Служби, Міністерства  інфраструктури.

ОЛЬГА ВУЧАСТА

Загальний досвід роботи з дітьми - більше 10 років.

Викладає в Академії такі дисципліни, як: програмування ігор Kodu Game Lab і Construct2, прикладний дизайн, мультиплікація і монтаж відео, Робототехніка.

Керівник учнів, які посіли призові місця у міському конкурсі комп'ютерної графіки та анімації «Аніграфенок» в номінаціях «Графіка» та «Конструктор».

Регіональний тренер з курсів "Intel. Навчання для майбутнього" та "Intel. Проектна діяльність".

Куратор міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерної графіки "Бебрас".

Сертифікати: "Intel 3" і "Intel 10", "Microsoft Digital Literacy", "Інформаційно-комунікаційні технології", GeekBrains: Photoshop.

ОЛЬГА МАЛИНЯК

Досвід роботи з дітьми 5 років.

Викладає в Академії такі дисципліни, як програмування ігор Kodu Game Lab і Construct2, прикладний дизайн, мультиплікація і монтаж відео, web-дизайн, 3D-моделювання, Робототехніка.

Займається контент-менеджментом та розробкою презентацій.

Більше 2 років займається розробкою контенту для системи управління навчанням NEO lms.

Інтереси: frontend розробка, QA тестування.

Сертифікати: Cisco CCNA Discovery «Мережі для домашніх користувачів і малих підприємств», «Microsoft.Digital Literacy in education», курс за програмою Intel «Навчання для майбутнього» (версія 10.1), «Основи тестування програмного забезпечення».

ВІТАЛІЙ БОРЩУК

Досвід роботи з дітьми більше 10 років.

Викладає в Академії такі дисципліни, як IT Start, програмування ігор Kodu Game Lab і Construct2, прикладний дизайн, мультиплікація і монтаж відео, web-дизайн, 3D-моделювання, IoT, Розумний будинок і Робототехніка.

Більше 4 років Сhief-designer онлайн ігри newcombats.com.

Більше 50 виконаних проектів за напрямком дизайну.

Займався навчанням дітей працівників підприємства у рамках соціального проекту «SmartStart IT with ArcelorMittal».

Інтереси: розробка мобільних додатків і програмування на Java.

Сертифікати: «Microsoft.Digital Literacy in education», Інспектор з кадрів, GeekBrains: Photoshop, програмування і web-розробка, МОН за програмою «Основи інформаційно-комунікаційних технологій».

Замовити зворотній дзвінок
Подарунок!
Даруємо у подарунок курс "Сучасного користувача ПК" кожному, хто вступить на Професійну Комп'ютерну Освіту. Встигніть до 1 березня!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація