Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Навіщо школярам потрібна комп'ютерна освіта?

Ви хочете, щоб Ваша дитина 9-14 років по закінченню навчання стала затребуваним фахівцем на ринку праці?

У цьому немає нічого складного - досить тільки вчитися.

 

Але чи дійсно це так необхідно?

Почати, мабуть, треба з того, що ми все життя вчимося. Освіта потрібна кожному, хто хоче згодом мати хорошу високооплачувану роботу. Люди користуються комп'ютерами вже більше половини століття, при цьому фахівці IT-сфери отримують найвищі зарплати.

 

Чим відрізняється програма навчання для школярів від програми для дорослих?

Перш за все, подачею матеріалу. Наприклад, у Малій Комп'ютерної Академії ШАГ школярі отримують практичні навички та теоретичні знання. Проходячи таке навчання у віці 8-14 років, дитина може отримати максимальну вигоду від проведення часу за комп'ютером.

 

Це може звучати парадоксально, але рівень знань школяра після закінчення навчання може бути вище, ніж у багатьох дорослих, які не отримували професійну комп'ютерну освіту.

При цьому обсяг отриманих знань допоможе дитині отримати ранній старт в IT і випередити однолітків у майбутньому професійному розвитку.

 

Чому може навчитися школяр, який навчається у Малій Комп'ютерній Академії ШАГ?

Практично всьому, що вміють дорослі IT-фахівці!  Наприклад, розробці інтернет-сайтів і комп'ютерних ігор. Слідуючи інтересам дітей, наші викладачі навчають анімації персонажів, фото- і відеозйомці, і навіть розробці роботів та основам безпечної роботи з пошуковими системами.

 

Ми всі отримуємо освіту у школах, але шкільна програма - це не професійна освіта.  Роль школи - дати початкову, загальну освіту.

Що робити, якщо школяр цікавиться комп'ютерами?  Відповідь очевидна - розвивати цей інтерес і вчитися професійно.

Замовити зворотній дзвінок
Увага!
На прохання батьків, IT STEP SCHOOL відкриває додатково ще один 6 клас! Тисніть, щоб залишити заявку та дізнатися подробиці.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація