Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вячеслав Третяк

Інженер з розробки програмного забезпечення, ТОВ “Програми Лояльності”, Україна.:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії зараз працюєте?
Вже два роки я працюю в компанії “Програми лояльності”. Компанія пропонує спеціалізоване роздрібне рішення, що включає процесинг карт лояльності і CRM-систему для впровадження програми лояльності та підтримки інтерактивних відносин з покупцем.  Одними з наших клієнтів є такі мережі як ЕВА, АЛЛО, ПУМА та інші.
Я почав працювати в компанії ще на 3 курсі навчання в Комп'ютерній Академії “ШАГ”.


На якій посаді Ви працюєте?
Я працюю на посаді Інженер з розробки програмного забезпечення. Робота в компанії віддалена, тож я працюю з дому.


Які задачі виконуєте?
Процесинг, розроблений на PHP. Частину часу я займаюся підтримкою проекту: виправленням помилок, написанням unit-тестів, налаштуванням системи та доробкою невеликих покращень та побажань клієнтів. Іншу частину часу я проектую та впроваджую нові модулі системи, які додають новий функціонал, або замінюють застарілий.


Назвіть найскладніший та найцікавіший проект, яким Ви пишаєтесь.
Мій робочий проект є дуже складним і водночас надзвичайно цікавим. Його складність пов’язана з тим, що проекту вже багато років і задача полягає у тому, щоб існуючу систему налаштувати для нових потреб компанії. Цікавість проекту полягає у проектуванні нових
функцій системи.


В яких проектах приймали участь?
Я розробив систему зберігання та обробки інформації з комунальних теплолічильників. Також в мене є мій особистий проект, який я розпочав, навчаючись в Академії і який був моїм дипломним проектом. Застосунок для робочого столу ПК, який допомагає ефективно запам’ятовувати різні фрази іноземною мовою. Я ним постійно користуюся та у вільний час допрацьовую, щоб довести його до релізу.


Яку роль у Вашому житті відіграв “ШАГ”?
Коли в нашому місті відкрилася “ШАГ”, я вже знав мову програмування С++, яку я вивчив самостійно. Програмування для мене було як хобі. Працював я в іншій сфері і не був пов’язаний з IT.
У Комп’ютерну Академію я пішов навчатися для того, щоб вивчити інші технології програмування, познайомитися з людьми, які працюють в IT-сфері, та долучитися до IT-спільноти. І як ви вже знаєте, я отримав те, що хотів. Я систематизував ті невеликі знання, які в мене були. Отримав сильну базу в системному адмініструванні, у роботі з базами даних, WEB-програмуванні та іншими мовами програмування.


Що Ви можете порадити студентам, які навчаються сьогодні в Академії?
Не намагайтесь вивчити якомога більше мов програмування, а вивчайте патерни, методики та способи рішення різних задач. Вивчіть досконально декілька не дуже схожих мов, наприклад С# та JavaScript, інші мови більш-менш схожі, тому зосередьтесь на технологіях рішення задач.  На щастя, в Академії дають дуже багато різноманітних завдань. Виконуйте їх усі, намагайтесь зробити це різними способами. Ви обов’язково зустрінете такі задачі, коли будете працювати в компанії своєї мрії.

Літній табір⛱

Початок зміни вже 10 червня! Встигніть забронювати місце!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності