Компьютерная Академия ШАГ - полноценное IT-образование‎ для взрослых и детей. Мы обучаем с 1999 года. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон должен быть в формате
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

IT’S School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов

Дивитися відео
01

IT’S School — частина сім'ї Комп'ютерної Академії ШАГ

Академія ШАГ — це 20 років досвіду у сфері освіти. Це 125 000 випускників, 57 000 студентів віком від 7 до 60 років. ШАГ — це 20 країн світу та 83 філії. Батьки довіряють нам своїх дітей, а дорослі — своє майбутнє. На базі Академії відкриті 4 Університети, з магістерськими та бакалаврськими програмами.

З 1999 року Академія ШАГ змінює освіту в Україні та світі. Ми зібрали найкращі практики зі всього світу та розробили школу майбутнього, де кожна дитина зможе розкрити свій потенціал, отримає доступ по найважливіших знань та сучасних технологій, а найголовніше зрозуміє, що школа — це місце для розвитку та нових можливостей.

IT’S School
5–9 класи
10–11 класи

Наш підхід до навчання:

02
Вчителі та тренери, які люблять дітей та готові підтримувати їх ідеї та розвиток.
Інтеграція ІТ-технологій в навчальний процес. Класи віртуальної реальності, сучасні лабораторії, фото та відео-студії, сучасні класи хімії та фізики.
Поглиблене вивчення іноземних мов. Ми об'єднуємо учнів в групи відповідно до їх рівня знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим.
Методологія, побудована на залученні учнів до процесу пізнання і прикладне використання знань, вмінь і навичок.
Оточення та атмосфера, яка надихає вчитися.
Вивчення ІТ в рамках навчальної програми: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків – усе те, що лише набуває актуальності та буде корисним незалежно від вибору професії.
Новий підхід до спорту. Діти займаються під наглядом професійних тренерів в сучасних спортивних залах.
Відсутність домашніх завдань. Все необхідне діти встигають зробити у школі та отримують час для хобі та відпочинку.
Особистісний розвиток. Діти дізнаються, що таке soft skills та чому вони важливі не з інтернету чи соціальних мереж, а в рамках вивчення обов’язкових предметів та роботи над проектами. Психологія комунікації, ораторські навички, впевненість, емоційний інтелект, критичне мислення — це ті навички, які крім інтелекту формують сильний внутрішній стержень дитини.
Підготовка до ДПА та ЗНО у школі, більше не потрібно шукати репетиторів.

Як проходить навчання

Переваги навчального процесу

Замість підручників — планшет.

Кожна дитина отримає власний планшет, в якому будуть зібрані всі необхідні підручники та програмне забезпечення для ефективного та цікавого навчання.

Гейміфікація та система мотивації школярів.

Ми залучаємо дітей до навчального процесу шляхом гри. Замість нудних завдань - цікаві квести. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, які дозволяють купувати потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.

Електронний щоденник —

це платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи. Усі розклади проставлені наперед програмою. Замість того аби заповнювати щоденник - дитина зможе зробити щось більш корисне: почитати книжку або подивитись мультик англійською мовою.

Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі.

Ми розуміємо, що вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

Підготовка до ЗНО без репетиторів в межах навчального процесу.

Ми вважаємо, що шкільна програма має давати дітям знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей.

Індивідуальний підхід:

до ведення уроків ми залучаємо вчителів та т'юторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та, найголовніше, ефективно засвоїти матеріал заняття.

IT’S School змінює дітей

Хочете познайомитися з нами ближче?

Запишіться на індивідуальну консультацію

Інтеграція з реальним бізнес-світом

  • Екскурсії до компаній.
  • Майстер-класи від бізнесменів, представників різних професій, відомих людьми з різних сфер.
  • Програма з розвитку підприємництва.
  • Створення власних проектів та стартапів.
Екскурсія в Водафон Україна

Наша цінність — команда

Для наших дітей ми ретельно відбираємо кожного викладача та тренера. Вони проходять спеціальну підготовку та постійно розвиваються.

Чому саме середня школа?

Сьогодні приватна освіта стрімко розвивається. Люди зрозуміли, що світ змінився і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча і там намагаються провести реформи. Незважаючи на те, що зараз вже є приватні дитячі садки, початкові школи, позашкільне навчання, потенціал і потреба ринку набагато більші. Натомість, якщо початкові школи все частіше відкриваються і практикують сучасні підходи, то середня освіта чи не найбільше потребує реформ та змін.

Задорожній Віталій Володимирович

Директор Комп'ютерної Академії ШАГ

«Коли наші діти ще малі, відвідують садочок чи початкову школу, ми готові платити будь-які гроші, в межах наших можливостей, аби створити для них комфортні умови. Для нас важливі безпека, харчування, тощо. Потім дитина переходить до середньої школи, стає більш самостійною. Водночас і домашні завдання стають більш складними, їх стає все більше. Ми як батьки не завжди можемо допомогти з їхнім виконанням за браком часу або ж знань, продовжуючи інвестувати в дітей і в їхній позашкільний розвиток – спорт, гуртки, додаткові курси. Але шкільне навчання «пливе за течією», – говорить директор Комп'ютерної Академії ШАГ. – Потім настає час готуватися до ЗНО, ми шукаємо репетиторів, якщо є плани на вступ до університету. І от діти склали ЗНО, прийшли до університету, наприклад до Університету IT Step. В університеті ми розуміємо, що хотіли б зустріти набагато більш підготовленого абітурієнта. І тут йдеться не тільки про знання, а про цілеспрямованість, розуміння своєї мети, профорієнтацію, хороші «м’які навички», такі як вміння робити презентації, риторика, комунікабельність, креативність, вміння ставити цілі та досягати їх, дотримуватися дедлайнів, тайм-менеджмент, хороший розмовний рівень англійської».

«Створивши Університет IT Step, ми зрозуміли, що хотіли б змінити і середню освіту, яка, між іншим, займає найбільший проміжок часу від початкової школи до вишу. Хотілося б, щоб дитина на порозі свого повноліття почувала себе впевненою та конкурентною, незалежно від того, яку професію обере. Відтак, з’явилася ідея створити загальноосвітню середню школу. Я теж є майбутнім клієнтом цієї школи. Адже обираючи місце, де могла б навчатися моя дитина, я не знайшов для нас ідеальної школи. Окрім самого процесу навчання і знань, також важливою – а, може, і найголовнішою – є система цінностей, в якій перебуває дитина».

Умови вступу в IT STEP SCHOOL

IT STEP SCHOOL
Графік навчання:
.
Вартість:
від 9 000 грн/міс.
  • IT'S SCHOOL – це загальноосвітня школа для учнів 5-11 класів. Цьогоріч набираємо учнів у 5-10 класи.
  • Школа повного дня, уроки стартуватимуть о 09:00 та триватимуть до 17:00. Заняття проходять в інтерактивній формі, поєднуючи звичайні предмети з навчальними розробками Комп'ютерної Академії ШАГ.
  • Для того щоб вступити у школу батькам та учням потрібно записатись на співбесіду.

Один день з життя IT`S школяра

Зустріч учнів
Розминка
Інтерактивна історія
Біологія у віртуальній лабораторії
Українська мова
Обід
English
Фітнес
Розробка ігор на Unity
Проектна діяльність

Дізнайтесь, як проходить тиждень в IT STEP SCHOOL

Завантажити щотижневий дайжест для батьків школярів.

Наші цінності

02

Взаємоповага:

ми будуємо стосунки, спираючись на повагу та толерантність один до одного.

Взаєморозуміння:

ми слухаємо і чуємо одне одного.

Співпереживання та взаємодопомога:

ми одна єдина команда.

Відповідальність:

ми свідомі стосовно того, що робимо та кажемо.

Свобода самовираження:

ми цінуємо нові думки, судження та теорії.

Розвиток:

ми постійно вчимось, експериментуємо та аналізуємо.

Патріотизм:

ми формуємо успішне майбутнє нашої держави.

Хочете спробувати навчання в IT’S School?

Запишіться на індивідуальну консультацію

Заказать обратный звонок
Летний лагерь
Каникулы с Компьютерной Академией ШАГ! Старт І смены уже 15 июня.

Этот сайт использует Cookies

Политика конфиденциальности и Правовая информация