Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Комп'ютерна Академія ШАГ визнаний лідер інноваційної освіти!

30-го серпня 2018 року в Кривому Розі було проведено нагородження переможців, де Комп'ютерна Академія ШАГ визнана кращою в номінації «ПЛАТФОРМА ІННОВАЦІЙ»!


Ніяких сумнівів, що наша Академія має репутацію лідера в освітніх IT-програмах.  Про це говорить наш майже 20-річний досвід, перемоги наших студентів в міжнародних чемпіонатах і тисячі працевлаштованих випускників.


Ми постійно стежимо за розвитком IT-сфери, щоб наші студенти отримували тільки актуальні знання.
 Дуже приємно, що всі наші досягнення і старання були оцінені і рідним містом.

 

Філія Академії ШАГ постійно співпрацює з навчальними закладами Кривого Рогу: проводить відкриті уроки в школах як по IT, так і по інтелектуальному і особистісному розвитку, виступає партнером на олімпіадах і чемпіонатах, є засновником щорічного міського конкурсу «ШАГ в IT».


МИ ЩОДНЯ РОБИМО ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ І даємо шанс втілити свої IT-МРІЇ!

Замовити зворотній дзвінок
Літній ІТ-табір
Канікули з Комп'ютерною Академією ШАГ! Початок І зміни вже 15 червня.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація