Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Симуляції навчають основним аспектам бізнесу: постановці цілей і стратегічному плануванню, розвитку персоналу, впровадженню інновацій, маркетингу, інвестуванню, фінансам і продажам.

Додатково програма включає в себе семінари, зустрічі з успішними підприємцями та екскурсії в компанії.

Чому так важливі підприємницькі навички?

Брати відповідальність за свої дії, вчитися через досвід і вірити в себе - ці підприємницькі навички важливі для всіх. А базове вміння ставити цілі і планувати їх досягнення - фундамент успішного майбутнього. На відміну від школи, в першу чергу, програма проекту побудована навколо цих принципів.

Junior Business Academy дає розуміння основ менеджменту, фінансів, маркетингу, управління людьми, а також практику використання сучасних інструментів в повсякденному житті від чат-ботів для автоматизації продажів до онлайн-додатків з управління розподіленими командами.

Форми навчання

Форми навчання

Навчання у вихідні

від 1 341 грн/міс

Програма складається з 6 модулів. Модуль триває півтора місяця і включає в себе 12 пар.

В кінці кожного модуля студент захищає тематичний проект.

Навчання проходить по неділях з 12:00 до 14:50 (2 пари).

російська

1 рік

13-16 років

1 раз на тиждень

Навчання у будні

від 1 080 грн/міс

Програма складається з 6 модулів. Модуль триває півтора місяця і включає в себе 12 пар.

В кінці кожного модуля студент захищає тематичний проект.

Навчання проходить по вівторках або п'ятницях з 17:00 до 20:00 (2 пари).

російська

1 рік

13-16 років

1 раз на тиждень

Мала Комп'ютерна Академія
7 - 14 років
Теми модулів

Теми модулів

Основи бізнесу:

Модуль знайомить з "фундаментом бізнесу", а саме: пошуком ідеї, формуванням бізнес-моделі, побудовою бізнес-процесів, написанням бізнес-плану. Також розглядаються теми активного і пасивного доходів, конкуренції і стадії розвитку компанії.

Маркетинг:

У цьому модулі будуть розглянуті основні знання професії маркетолога. Студенти навчаться створювати маркетингову стратегію. Виявлять ціннісну пропозицію своїй бізнес-ідеї. Визначать цільову аудиторію і вивчать конкурентні пропозиції на ринку. Познайомляться з основами Діджитал-маркетингу. Дізнаються, як працює PR, створюється рекламна кампанія і здійснюються продажі, у тому числі онлайн.

Стратегія і тренди майбутнього:

Глобалізація економіки і автоматизація виробництва змушують бізнес змінюватися і створювати незвичайні бізнес-моделі. Цей модуль розроблений для того, щоб знати, у якому напрямку рухатися через 10 років. У модуль включені теми: SWOT-аналіз, стратегія блакитного океану, штучний інтелект і великі дані, кібербезпека.

Менеджмент:

Студенти дізнаються про процес побудови компанії, типи лідерства, управління командою, класичний та agile-підходи, діаграми Гантта, антикризове управління, мотивацію і тайм-менеджмент.

Фінанси та продаж:

Від розпорядження кишеньковими грошима до бюджету компанії! Зрозуміємо різницю між доходом і прибутком. Дізнаємося, що таке витрати, акції, податки, кредити і скрипти. Як формуються комерційна пропозиція, знижки та розпродажі. Як здійснюється управління ризиками та бюджетування.

Навички:

Не важливо, яку професію обере дитина в майбутньому, такі навички, як креативність, комунікація та переговори, аналіз і прийняття рішень, критичне мислення, лідерство, емоційний інтелект, мультизадачність будуть затребувані у всіх сферах і стануть в нагоді в житті.

Завантажити детальну програму
Завдяки JBA

Завдяки Junior Business Academy студенти:

усвідомлено підійдуть до вибору майбутньої професії або бізнес-напрямку

маркетинг, продажі, управління персоналом, управління проектами, менеджмент, дизайн, банківська справа, інвестиції та стартапи

дізнаються, як влаштований бізнес у різних сферах

авіа, космічна індустрія, нерухомість, інвестування, інформаційні технології, банківська справа, агропромисловість, індустрія спорту, соціальне підприємництво, альтернативна енергетика, ресторанно-готельна сфера, ритейл, біотехнології

навчаться планувати і розпоряджатися особистими витратами

Під час навчання студенти заробляють свою віртуальну валюту - STEPCoin, яку зможуть обміняти в віртуальному магазині myStat. Як саме розпоряджатися заробленими грошима - витратити на 3D-модель або зустріч з бізнесменом - вирішувати майбутнім підприємцям.

Бізнес-симуляції

Теми бізнес-симуляцій

 • Створення коворкінгового простору
 • Здача квартир в оренду через AirBnB
 • Управління кав'ярнею
 • Конфлікт в міському департаменті інфраструктури
 • Міжнародний валютний фонд
 • Виконання квартального плану продажів в банку
 • Розвиток агро-холдингу
 • Управління магазином техніки
 • Автоматизація колл-центру
 • Управління інвест-компанією
 • Спортивний менеджер - виграти чемпіонат
 • Сервіс самоврядних таксі
 • Готель-2055
 • Доставка дронамі
 • Маркетинг великих даних
 • Розвиток космічної колонії
 • Розвиток сервісу мікрокредитування
Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Руслан Шамрін

Досвід роботи з інтернет-маркетингу та web-розробки більше 10 років.

Сертифікований фахівець Google Ads, Яндекс.Директ, Google Analytics і Яндекс.Метрики. Фахівець з реклами у медійних мережах та з таргетованої реклами Facebook, Instagram, VK.

Спеціалізація: SEO та usability аналіз сайтів, розробка стратегії контентного просування, аналітика та оптимізація, web-розробка (HTML5, CSS, JS, PHP, CMS).

Практикуючий web-розробник з 2009 року та засновник web-студії ProInt Studio, компаній інтернет маркетингу повного циклу SeoTurbo та Shamrin.Digital, у яких працюють виключно студенти-випускники курсу "Інтернет-маркетинг" Академії ШАГ Кривий Ріг. Засновник та власник торгової марки MegaSeo.

Працював з такими відомими компаніями, як: Slando, OTP Bank, Portes, Turtess, ATEM та інші. Співпраця з компаніями, які активно розвиваються дала можливість побачити сферу інтернет-маркетингу з різних кутів, а також отримати безліч корисних навичок. Постійний спікер на українських та міжнародних конференціях і семінарах з маркетингу.

Вікторія Костенко

Магістр за напрямком комп'ютерних технологій.

Працює з дітьми вікової категорії 8-15 років, а також в університеті III віку викладає курс «Комп'ютерної грамотності». Експерт у сфері розвитку особистісних якостей, фахівець з навчання гнучким навичкам, які відповідають за успішну участь у навчальному процесі, високу продуктивність і є системними.

Брала участь у міжнародній науково-практичній конференції молодих дослідників «Молодий вчений XXI століття», а також у Всеукраїнській конференції «Формування професійно-мобільного фахівця». Пройшла тренінг «Лідерство. Створення команди».

У своїй практиці застосовує сучасні, різноманітні методики Divergent Productive tests, прийоми «Sinkwein». В даний час для розвитку латерального мислення застосовує методи простого фокусування, віяло концепцій. Для вимірювання креативності використовує Тоrrаnсе Tests of Creative Thinking - TTCT.

Застосовує сучасні методи навчання, може надати всі необхідні знання у доступній і цікавій формі. На заняттях використовує різноманітні методи і засоби навчання. До кожного зі студентів знаходить індивідуальний підхід.

Будьте впевнені, ваші діти отримають професійні знання.

Тетяна Сокол

Досвід роботи у неформальній освіті - 5 років.

Випускниця КНУ КПІ факультету мистецтв і фізико-математичного факультету.

Проходила різні курси з неформальної освіти у фахівців міжнародного рівня в Ізраїлі, Україні, Польщі, Білорусі. Стажувалася при Tel Aviv University. Була представником в ізраїльському культурному центрі при посольстві Ізраїлю у м Кривий Ріг.

Є досвід роботи як в державних, так і в міжнародних таборах, у ролі просвітника та вожатого.

На даний момент працює координатором з набору і провідником груп освітньої програми Taglit від компанії Sachlav в Ізраїлі

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проекти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронної бібліотеки. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Ми не знаємо, яким буде світ завтра і не можемо точно передбачити майбутнє дітей. Але можемо підготувати їх до дорослих викликів. Уявіть, що ваша дитина готує бізнес-план нової ідеї так само азартно, як грає в комп'ютерні ігри. Навик управління бізнесом універсальний і завжди стане в нагоді у роботі і житті.

Відгуки батьків

Відгуки батьків

Інна Зубарєва

Малая Академия

29 років

Дитина ходить із задоволенням. Другий рік в Академії! Щоразу щось нове! Спасибі подрузі, яка порадила. Успіхів і процвітання!
Показати ще
Замовити зворотній дзвінок
Літній ІТ-табір
Канікули з Комп'ютерною Академією ШАГ! Початок І зміни вже 15 червня.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація