Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Презентація Вищої та Комп'ютерної Освіти

Безкоштовно

пр-т Миру, 44А

14-17

Хочете дізнатися більше про Вищу IT-освіту, яка втілюється у новому форматі навчання?

Запрошуємо учнів та випускників 9-11 класів та їхніх батьків на презентацію напрямку Вищої Комп'ютерної Освіти у Академії ШАГ!

Викладачі-практики, проектний підхід, робота в команді, співпраця з IT-компаніями, HR-ментори - ці та інші особливості відрізняють Академію ШАГ від інших навчальних закладів, а її студенти стають новаторами власного розвитку.

 

Для кого це буде цікаво?

  • для учнів 11-х класів, які вже шукають майбутній навчальний заклад для вступу і хочуть дізнатися переваги навчання в Академії ШАГ;
  • для випускників 9-10-х класів, які хотіли б почати свій шлях до вищої IT-освіти - Ви дізнаєтеся про програму підготовки, яка допомагає визначитися з майбутньою професією і розвиває практичні навички в IT.

 

На презентації Ви дізнаєтеся:

  • про реалізацію сучасної IT-освіти в Академії ШАГ;
  • можливості і переваги, які отримують студенти вже на першому курсі навчання;
  • про програми навчання за напрямками.

 

А також на Вас чекає спілкування з директором Академії ШАГ - Задорожнім Віталієм Володимировичем!

 

Діє обов'язкова попередня реєстрація!

УВАГА! Захід буде відбуватися у 2-х форматах: Online та Offline.

При форматі Offline для дотримання карантинних заходів безпеки, презентація буде проходити для малочисельних груп гостей - КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Замовити зворотній дзвінок
Увага!
На прохання батьків, IT STEP SCHOOL відкриває додатково ще один 6 клас! Тисніть, щоб залишити заявку та дізнатися подробиці.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація