Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Кращі книги для Android-розробників

Платформа Android є найпопулярнішою серед користувачів.  Вона встановлена ​​приблизно на 80% смартфонів і планшетів користувачів у всьому світі.  Це 1\4 частина всього мобільного ринку.

Зовсім нещодавно була опублікована інформація, що розробник мобільних додатків - найкраща професія за версією американських журналістів CNNMoney.

 

Мобільні додатки популярні серед користувачів.  14 мільйонів українських користувачів щодня користуються різними мобільними додатками.  Мобільний ринок розвивається швидкими темпами.  Мобільні користувачі стежать за погодою і курсами валют.  Користувачі спілкуються з друзями, шукають роботу, орендують житло і навіть купують через спеціальні мобільні додатки.

 

Для тих, хто хоче навчитися розробляти мобільні додатки та ігри і стати Android-розробником ми підібрали найкращі книги по Android-розробці.

 

У число потрапили:

Herbert Schildt.  Java.  The Complete Reference

Brian Hardy, Bill Phillips.  Android Programming: The Big Nerd Ranch Guide

Reto Meier.  Professional Android Application Development

 

Herbert Schildt.  Java.  The Complete Reference, 9 видання, 2014 року

Ця книга витримала вже 9 перевидань.  Уявляєте, яка вона популярна!  Можливо, через те, що мова програмування Java - один з найпопулярніших в світі і на ній пишуть не тільки мобільні ігри та програми під Android.  На Java програмують більше 20 років, а назву запозичили у кавової марки.  Можливо, чашка кави - це не випадковий логотип Java.

 

Як пояснює сам автор, щоб зрозуміти мову програмування Java, необхідно розібратися, навіщо її створили.  У своєму повному керівництві по Java автор розглядає найосновніші питання, які стосуються програмування і написання програмного коду на Java.  У ній знайдуться всі теми: від синтаксису до основних принципів.

 

Книга розділена на 4 частини, кожна з яких висвітлює певні аспекти програмування на Java.

Книга Java. The Complete Reference Герберта Шілдт написана для всіх програмістів, і Android-розробникам вона буде цікавою.

 

Brian Hardy, Bill Phillips «Android Programming: The Big Nerd Ranch Guide», 3 видання 2015 року

Книга цих авторів витримала всього 3 перевидання.  Але це факт ніяк не впливає на її значущість для Android-розробників.

 

Якщо виконувати всі завдання, які просять автори під час прочитання книги, то в результаті буде створено 8 мобільних додатків, з них 2 максимально прості та їх розробка займе всього кілька годин.  Всі завдання розроблені таким чином, щоб познайомити читача з усіма концепціями і технологіями розробки мобільних додатків під Android.

 

Перша глава, як і заняття в Комп'ютерній Академії ШАГ, починається з розробки першого Android-додатку.  Автори пропонують створити GeoQuiz, вікторину, яка пов'язана з географічними назвами.  Додаток досить простий і складається з інтерфейсу, створеного за допомогою XML і активності, приклад Activity класу Android SDK.

 

Книга підійде новачкам, які тільки починають вивчати Android-розробку.

Автори рекомендують читати книги разом з друзями або колегами по роботі.  Так ефективність прочитання буде значно вище.

 

Reto Meier «Professional Android Application Development», 2-е видання 2017 року

Рето Майер допомагає розробникам створювати кращі мобільні додатки.  Він співробітник компанії Google і більше 10 років у мобільній розробці.  Автор упевнений, що саме сьогодні перед розробниками з'являються нові можливості.  Смартфони популярні і є загальнодоступними.  Іноді вони могутніше домашніх комп'ютерів. Сенсорні екрани, GPS, акселерометри допомагають створювати інноваційні програми.

 

Автор склав книгу таким чином, що вона буде цікава новачкам, які тільки починають свій шлях в розробці мобільних додатків і роблять перші кроки і досвідченим Android-розробникам, яким цікаві останні можливості в розробці. У книзі порушені теми знайомства з Android, рекомендації з розробки, вивчення основних компонентів програми, створення призначеного для користувача інтерфейсу, зберігання, пошук і використання інформації, геолокації і механізми повідомлень, API для роботи з датчиками (компасом, акселерометром) і реакція програми на зміну оточення, безпеку, IPC, нестандартні методи роботи з графікою.

 

До речі, Рето - чудовий приклад того, що можна стати розробником в будь-який час. До того, як стати розробником мобільних додатків і працевлаштуватися в Google, він змінив декілька професій і навіть працював в нафтогазовій індустрії.

Замовити зворотній дзвінок
Онлайн заняття!
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ IT - МАРАФОН для дітей 10 - 14 років

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація